piątek, 21 marca 2008

album małej Paulinki

Dzisiaj prezentuję Wam kolejny album - 12 miesięcy życia Paulinki urodzonej 25 grudnia; zamówiła go u mnie jej Mama - moja koleżanka z forum 'styczniowych mam' :) Miało być pastelowo, miało nie być zbyt wielu dodatków, miałam podkreślić pory roku... wyszło tak. Z góry przepraszam znów za kiepską jakość zdjęć, jak zwykle nie potrafię pokazać wszystkich niuansów tych papierowych wyklejanek ;)
Wielkość 20x20 cm, papiery Spring Glitter i Spring Stack. Szaleństwa tego projektu: ostre czarne stemple na słodkich pastelowych kartach i 'ozdobienie' Paulinki na jednym zdjęciua tak, aby pasowała do słów swojej ulubionej piosenki - zrobiłam z niej po prostu małego pirata :) mam nadzieję że Monika nie będzie mi miała tego za złe.

6 komentarzy:

Norma pisze...

No widzę, że nawet z tak sprecyzowanymi wymaganiami umiałaś sobie poradzić :) Album bomba!! Pomysł z piraciątkiem świetny ;)) i te letnie strony takie szalone i kolorowe, bomba! Dbasz zawsze o każdy szczegół.. godne podziwu :)

Norma pisze...

widzę, że moje słowo dnia to 'bomba' :P widocznie tak odebrałam ten bombowy album :) hehe..

zielona pisze...

Słodkie zdjęcia+ ładne dodatki+Twoje ręce= PIĘKNY ALBUM :)

nowalinka pisze...

CUDOWNY!!!
Ty to potrafisz:)))

nowalinka pisze...

P.S. A ten pirat jest zajefajny!!! Świetnie to zrobiłaś, chylę czoła :)))

Mirabeel pisze...

Bardzo mi się podoba, to jak radzisz sobie z dużą ilością zdjęć, album jest przez to taki scrapowy ;) Świetna robota Aniu!!