sobota, 15 listopada 2008

kreativ blogger...

... czyli przemiła niespodzianka, która spotkała mnie ze strony Zielonej - bardzo dziękuję :) oto zasady przyznawania wyróżnień: 1. wyróżniony może wstawić logo nagrody na swój blog 2. wstawia link do bloga osoby, która ją wyróżniła 3. nominuje 7 blogów inspirujących ją osób 4. wstawia linki do nominowanych blogów 5. zostawia wiadomość na wybranych blogach o nadaniu im wyróżnienia. nominuję następujące blogi i ich inspirujące wlaścicielki: 1. Nuleńkę 2. Agnieszkę-Annę 3. Gulkę 4. Eight 5. Jasz 6. Batorka 7. Finn nie będę pisała za co - dziewczyny inspirujecie mnie wszystkie, róznymi pracami, jesteście wyjątkowe i dziękuję Wam za to. P.S. Blogger znów nawalił i nie moge wstawić lin ków do stron dziewczyn... obiecuję że to niedługo naprawię, przepraszam.

9 komentarzy:

goooooood girl pisze...

your blog is well well well......

Gulka pisze...

dziękuję Aniu.. czuję się bardzo wyróżniona że aż nie wiem co powiedzieć.. :) buziak :* aha, piękne zdjęcie, tam po prawej :)

Maugo pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Maugo pisze...

Wyslalam Ci tu komentarza z kodem ale nie wyskoczyl bo byl w htmlu i wyslalam Ci na maila. Chodzi o wstawianie linkow. Moze pomoge.

finnabair pisze...

o rany..serdecznie, serdecznie dziękuję :*

eight pisze...

Dziękuję! czuję się zaszczycona takim towarzystwem od góry i od dołu ode mnie :D
jeszcze raz dziękuję!

Agnieszka - Anna pisze...

pięknie dziękuje za wyróżnienie :)

Jaszmurka pisze...

Kochana aż mam ciarki na tyłku! Dziękuję za wyróżnienie! :*:*:*

a.batory pisze...

baaaardzo mi miło!!
:**