wtorek, 2 marca 2010

mariposa libre

Dostałam wczoraj paczkę z nowymi papierami ILS i odleciałam :) natychmiast zabrałam się do pracy, aż się trzęsłam żeby je w końcu pociąć! Nie przyznam się Wam ile wczoraj zrobiłam... na pierwszy ogień wrzucam scrap niebieski  wykonany na bazie niebieskiego papieru z kolekcji About Spring z dodatkiem Marii-Antoniny:)
Praca jest jednocześnie realizacją swoistego art-journalu, którego karty powstają przede wszystkim z potrzeby serca i ogromnej siły inspiracji którą w sobie kumuluje oglądając różne prace, fascynując się otoczeniem, fotografią, muzyką... Temat na ten miesiąc podała Makówka - "korzenie" - ale wolnego, wiecznie "zalatanego" i niepokornego motyla nie da się ukorzenić, nigdzie, nigdy... to prawdziwa ja - tęskniąca za ciepłem, powietrzem, przestrzenią. Tak widzę zrealizowanie tego tematu w zgodzie z samą sobą.
Fragment kompozycji do tej pracy zapożyczyłam od francuskiej scraperki S@fo, której prace podziwiam od dawna :)
Mam teraz niesamowity "crash" na motyle... mogłabym ich mieć w domu tysiące - ale wybrane; podobają się takie jakie umieściłam na scrapie, w moim ukochanym chabrowym kolorze... chciałabym mieć takie wielkie i średnie i małe i całkiem maleńkie... niestety nigdzie nie mogę takowych znaleźć... jeśli jakaś dobra dusza widziała gdzieś takie motyle, gdzieś w hurtowni florystycznej, albo w jakimś bublowym sklepie błagam o znak :) moje serce ich potrzebuje, teraz! Bo w sercu mam maj!

13 komentarzy:

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Aniu, przepięknie... I jak dla mnie temat zrealizowany, ja ten swój motylowy skrap też zrobiłam, chociaż zabrałam się za "korzenie" :) Ale korzenie jeszcze u mnie będą. Motyli będę wypatrywać, bo też kocham.

Madzioza pisze...

Aniu..ja przepraszam jeśli Cię uraziłam..ja nawet chciałam w poście zapytać czy mogę tak Cię nazywać, ale mi jakoś umknęło...Mi też to zestawienie fajnie brzmiało dlatego pozwoliłam sobie ...
Swoją drogą moje drugie imię to Maria a z bierzmowania-Anka:)

Przepiękny scrap -ulotny, delikatny, motyli....przepiękna kolejna kolekcja....

Anna-Maria pisze...

Makówko :*

Madzioza! Ależ absolutnie sie nie obraziłam!!! Dziękuję :*

nowalinka pisze...

Świetny, dużo w nim powietrza i ulotności :)
Ok, będe mieć oczy dookoła głowy jeśli chodzi o chabrowe motyle :)

asica.p pisze...

ależ mi się podoba:)
w sprawie motyli się zorientuję bo mam taki sklep pod nosem:)
a te na scrapie to są materiałowe?czy wydrukowane?
czy jakie?
bo piekne:)

gulka pisze...

kolor obłędny, i te motyle krążące.. :*

Anna-Maria pisze...

Guleńko :* ależ mi Ciebie brakowało!

Asica - to są wydruki.

Fryne pisze...

piękny kolor, świetnie otula to nostalgiczne zamyślone zdjęcie...
a może kup sobie jaką encyklopedię motyli w taniej książce?

gunia pisze...

cos niesamowitego! ( i sam kolor i caly skrap)...Inspirujesz mnie codziennie i trzese sie z checi tworzenia i niemocy @-)( jak tylko dzieciaki mi w koncu dadza "wolna rękę" a raczej dwie to chyba exploduje ;-)) [swoja droga chcialabym kiedys zobaczyc Twoja scrapowa kolekcje prac...pewnie odpadlabym od pierwszego wejrzenia! :D)))

Paszczata pisze...

piekna^^

k_maja pisze...

chyba jeden z Twoich naj...

Encza pisze...

Bajeczny, wzruszył mnie bardzo. Motyle cudne.
pa

cynka pisze...

przepiękny jest !!!! fantastyczne kolory -i te motyle!!!!