poniedziałek, 9 sierpnia 2010

czy u Was też tak pada?!!!

Budzę się rano, patrzę - piękne słońce; wskakuję w krótkie spodnie i myk na leżaczek - opalando. Jest cudownie, bajka - od dawno nie było pogody do opalania; na moment zaszło słońce, usiadłam, zdjęłam okulary i nagle zalała mnie ściana deszczu :) ?! O co kaman?! Bez żadnej zapowiedzi?! No cóż... W ramach przecierania chmur dwa słoneczne scrapy: "powietrzne" zdjęcia oprawione w delikatne pastele, czyli kolory które kojarzą mi się z barwami wypalonymi przez ostre słońce, wyglądające zupełnie jak ze starych zdjęć z dzieciństwa.
Pierwszy ze zdjęciami mojego latającego dziecka :) Layout oparty na mapce Mumy, którą przygotowała specjalnie na wyzwanie bloga art-piaskownica - macie jeszcze dwa dni na jej realizację, podlinkowanie i przesłanie linku w komentarzach pod postem!
Drugi to scraplift jednej z doskonałych, często przywoływanych przeze mnie prac Chelseavn - nieudolny, bo to taka rozgrzewka po długiej przerwie była :)
Tradycyjnie łyk pastelowych, cukierkowych letnich lemoniadowo-słonecznych inspiracji: <span class= Things I love Thursday - dreamy pastel tones">
Dzisiejszy deser to małe nawiązanie do inspiracji kolorystycznych z poprzedniego posta - dzisiejszy 'bench monday' - czyli brudne stopy, na starej drabinie za garażem :)
i jeszcze dwie migawki z tej samej "sesji"               
Życzę Wam cudownego, słonecznego poniedziałku! (U mnie już po deszczu - znów wyszło piękne słońce) - czyli... ... opalando!

8 komentarzy:

Enthia pisze...

U mnie też czasem słońce, czasem deszcz. Ale i tak jest lepiej niż wczoraj.

Za to Twoje scrapy przegonią każdą szarugę, są takie kolorowe i przyjemne. :)

Marinette pisze...

Tes créations sont vraiment superbes, tu as un style magnifique
Je découvre ton blog et Wow! c'est du bonbon pou r les yeux!
C'est certain je vais revenir

gulka pisze...

cudownie inspirująco!:*

cynka pisze...

scrapiszcza fantastyczne!

a ZDJęCIE?!!!
no kurczę! te kolory!

Paszczata pisze...

świetne! zdjęcia extra^^

kachasek pisze...

super scrapy! mega optymistyczne :D

kirke_kasia pisze...

kolor rowerka - piękny

Anna-Maria pisze...

dziękuję :***
Marinette - merci beaucoup!