sobota, 18 września 2010

ojcowie...

Niedawno byliśmy na wycieczce w łódzkim zoo, na której udało mi się zrobić kilka fajnych zdjęć. Jednym z nich, chyba moim ulubionym ulubionym jest zdjęcie, na którym widać trzy pokolenia mężczyzn o tym samym nazwisku: mój teść, jego syn - mój mąż i <-- jego syn - mój Jaś :)  Kiedy tak się wpatrywałam w ten wzruszający obrazek natchnęło mnie do stworzenia "męskiego" w formie scrapa z ojcowskim mottem jako głównym elementem kompozycji.
Tłem całości stał się cudnie zielony papier z kolekcji Full of Colors I lowe SCRAP, dodałam mnóstwo zielonych różności z szuflady, fragmenty papierów z moich starych kolekcji: Oblicza Barw i About Spring oraz mieszaninę przeróżnych fontów tworzących napis. Teraz znikam na weekend do lasu, bez internetu (no dobra, mam teraz net w telefonie, ale na tym końcu świata i tak nie mam zasięgu), całkowicie odrywam się od rzeczywistości. Będę zbierać grzyby, sadzić cebulki wiosennych kwiatów, odkurzać liście i mam nadzieję - robić zdjęcia. Może uda mi się w końcu złapać kilka jesiennych chwil, zmusić Jasia do współpracy i Michała do pomocy :) W związku z tymi wszystkimi planami życzę Wam i sobie słonecznej choć nie bezwietrznej pogody :*

8 komentarzy:

Marinette pisze...

absolument superbe, tout ce vert j'adore
Bravo

Евгения USSR pisze...

Я в восторге, все очень гармонично и чувствуется мужской стержень! Стильная работа!

Noomiy pisze...

niesamowity scrap! :) Aż się łezka kręci jak się czyta napis! :)

magda pisze...

ujmujacy!

Fiore Yanette pisze...

Amazing! Your style is so wonderful that i just can't take my eyes off your works :))))

rocktechnika pisze...

To był na pewno fantastyczny dzień. A tak piękny scrap będzie świetną pamiątką! :)

elpimpi pisze...

REWELACJA! GENIALNY tekst! PRZECUDNE zdjęcie - czasem udaje się uchwycić coś tak wspaniałego a Twoja 'oprawa' nadaje temu zdjęciu jeszcze większą głębię... WOW!

Fryne pisze...

cudowny i niesamowicie męsko-ciepły!