wtorek, 28 grudnia 2010

święta, święta... wspomnienia...

Hej, hej i zaległe ho ho ho :) Przepraszam że nie złożyłam Wam blogowych życzeń, ale tak jakoś... świąteczny klimat trzymał mnie z dala od komputera - wybaczcie.
Znalazł się powód do napisania tego posta - mianowicie zapomniałam wkleić tutaj kilku prac, które wykonałam w listopadzie w ramach prezentacji kitu świątecznego ILS 2010... świąteczne zdjęcia oprawione głównie w papiery z kolekcji Love&Merry pochodzą z zeszłorocznych świąt, ale doskonale się teraz, w ten czas wpisują. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne (już nie poprawiałam zdjęć) - prace powstawały jedna, po drugiej, późną nocą, na szybko - mój mózg wtedy się wyłącza i działam odruchowo - piszę, wycinam i przyklejam  "na oko" jak mi tam wizualnie pasuje - także przepraszam z góry.
Na pierwszy ogień idzie scrap "sentymentalny" - czyli moich dwóch ukochanych:


i tegoroczny odpowiednik (postaram się w tym roku stworzyć świąteczny album, postaram się, obiecuję, nawet kupiłam specjalnie kolorowe papiery - chociaż teraz czuję że powinien to być papier pakowy i farba, a nie kolorowe gotowce, ale może się przemogę, zrobię coś prawie komercyjnego i zostawię sobie na pamiątkę... no papiery ładne fakt, ale w sercu gra mi art-journal... co ma robić, co mam robić - album powie\nien powstać, powinnam się zmobilizować prawda, czyż nie prawda? - hahahaaah to był fragment mojego monologu wewnętrznego - a teraz, zdjęcie :)


Teraz świąteczne kolĘdowanie ( w tym roku był inny skład Wigilijny i niestety kolędowania nie było - a szkoda),


i na koniec cała wigilijna ferajna - było nas wtedy dużo i było radośnie jak chyba jeszcze nigdy - może za roku uda nam się znów zgadać :)


Ale żeby nie było tak smutno, żebyście nie pomyśleli że tegoroczne święta były marne - kilka zdjęć:
podczas przygotowań do ubierania choinki
mój aniołek i jeszcze ten na choinkę :)
fragment świątecznego nastroju w naszej dziupli (generalnie na święta moje mieszkanie zamienia się w dom wesołego elfa - gdzie na każdym kroku można spotkać światełka, bombki, aniołki, mikołaje, śnieżne kule, świeczki, gwiazdki, pierniki - nawet na żyrandolu :) i renifery)
nasze szczęście
Wigilia - wypatrywanie Świętego Mikołaja za oknem :)
mimo odwilży zimowo-świąteczny klimat był
świąteczny świerk-gigant w ogrodzie
pod choinką - czyli gdzie oglądamy świąteczne hity :)
i tradycyjne zwieńczenie dzieła - zdjęcie publikuję specjalnie dla Oliwiaen :)

Przypominam również o wciąż trwającej, wielkiej loterii ILS w której na każdym z blogów DT ILS można wygrać jedną z dwóch najnowszych kolekcji I {lowe} SCRAP: Beyond Imagination lub look@me! Na miłe słowo czekam TUTAJ i TU :) Zachęcam Was również do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy ScrapLift i najciekawszy CardLift, szczegóły na blogu ILS.

11 komentarzy:

Czekoczyna pisze...

Zdjęcia są cudowne, zresztą jak zawsze u Ciebie. A losy świąteczne... mmmm... Trafiając tu do Ciebie za każdym razem nie mogę już odszukać w głowie słów uwielbienia. Czy mogłabyś chociaż raz zrobić coś brzydkiego? :D

Anna-Maria pisze...

Ależ! Ja też mam kilka takich prac, których nigdy nikomu nie pokażę - publikacja tych LOsów mocno nadwyrężyłaby scrapbookową estetykę w naszym kraju :) hahaha

Noomiy pisze...

Anno M. ten post, mimo że bardzo długi strasznie mi się podobał... Wchłonęłam go jednym tchem! :)
Niesamowicie mi się zdjęcia podobają! Takie urocze!!!
I scrapki też są bardzo ładne... Widać "rodzinność" i "świąteczność"... NIESAMOWITE!!

Paula pisze...

ale tutaj pięknie! zaglądnęłam w sumie przypadkiem i wsiąknęłam na dobre 20 minut :)
przepiękne zdjęcia! pozdrawiam :)

Duś pisze...

Na Twoje zdjęcia to można patrzeć i patrzeć, zawsze takie zaczarowane są - magiczne. Pierwszy scrap podbił moje serce, jeśli czas pozwoli to sobię chętnie zliftuję :*

Alexandra pisze...

patrzę i patrzę i chłonę te piękne scrapy :) Cudowne są :) A zdjęcia przepełnione magią i miłością :)

Makówka - pełna pomysłów pisze...

Piękne, klimatyczne zdjęcia!
A ze scrapów to trzeci jest moim faworytem:)

Guru pisze...

Relacja, wspomnienia i te małe błędy - piękne i pełne uroku. Czarujesz klimatycznie :)
A ja tam nie wierzę, że masz brzydkie skrapy, kto jak kto, ale Ty? xD

fasoolka pisze...

A ja nie mogę się zdecydować, każdy scrap ma coś takiego wyjątkowego, że mogę patrzeć i patrzeć :) Zdjęcia - bajkowo-świąteczne - cudowne! podziwiam i pozdrawiam :)

ulietta pisze...

Czy u Ciebie "dziupla" też jest określeniem mieszkania małometrażowego? Moje nazywa się "dziupelką" odkąd mój tato goszcząc u nas po raz pierwszy zapytał: "i to tyle?", po moim przytaknięciu ocenił: "taka dziupelka" :)
Cudowne świąteczne zdjęcia!

Anonimowy pisze...

Piękny album i piękne zdjęcia!