poniedziałek, 14 marca 2011

auto { portret nr milion drugi

Spóźniłam się, niemiłosiernie! Na sobotę powinnam była zrobić tę prace a tymczasem zabrałam się za ten M-Asochistkowy lift dopiero dzisiaj. Wstyd, wstyd! Ale najważniejsze że jest. Katasiaczek zaproponowała bardzo oryginalną, nietypową, fajną pracę CendrineG:

zdecydowana większość materiałów pochodzi ze scrapki.pl, ale jest też kawałek mojego ukochanego look@me z ILS :)

Zdjęcie pracy trochę zzieleniało i pożółkło, ale trudno... późno było, słońce zaszło... nie ważne :) To była fajna zabawa.

Przy okazji machnęłam od razu Ibiskową mapkę z 19 edycji, która rozpoczyna całą serię wyzwań SPONSOROWANYCH na art-piaskownicy. Na czym polega zabawa? Kilka z nas - dziewczyn piaskownicowych - wykonuje konkretne wyzwanie z materiałów zasponsorowanych przez konkretny sklep (w tej edycji są to scrapki.pl ) oraz... osoba lub osoby, które zostaną przez nas wyróżnione w tym wyzwaniu otrzymają bon upominkowy do wykorzystania w sklepie sponsorującym. Czyli przyjemność i nagroda jednocześnie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze fantastyczne scrapy wykonane na bazie mapki Ibiska - zapraszam na blog art-piaskownicy; moja mapka będzie do wglądu w dniu ogłoszenia wyników wyzwania.

Poza tym również na piaskownicy nowa edycja fotoGRY, którą tym razem prowadzi Nulka - jej tematem jest WIOSENNY KWIAT... zdjęcia moich koleżanek są zachwycające - dajcie się ponieść i pokażcie nam Wasze początki wiosny, które zawitały u Was w domu, w ogrodzie, w parku...
Ja sfotografowałam jedne z moich ukochanych wiosennych drobinek - szafirki. Nie chciały się rozwinąć na zawołanie dlatego zrobiłam dwa podejścia do tematu :)


Dzisiaj moje słodkie kwiatki są już w pełni rozwinięte i wiecie co... uwielbiam je i znam od wielu lat, ale nie zdawałam sobie sprawy że one pachną!!! I to jak pięknie!!! Coś w podobnie do akacji, tak słodko i miodowo - cudownie! i bardzo, bardzo intensywnie. To był dobry zakup, polecam.

Już na dniach łódzki zjazd scrapowy - SCRAPOWISKO! Szykuje się niesamowita impreza, będzie mnóstwo sklepów, bardzo dużo osób z całej Polandii - cudownie! A u mnie w domu - mega impreza :) Będą ze mną te najbliższe memu sercu dziewuchy. Tutaj na zdjęciu Jaszki robionym w zeszłym roku w Krakowie na koniec kwietnia - oczywiście na Mc lodach z polewą karmelową :)

wiem, wiem - jak nie mój :) nie moje kolory i w ogóle jakoś tak agresywnie wyszło - ale pamiątka jest, lift M-A ( Dani Johnson ) jest... kocham to zdjęcie i ten czas, który razem wtedy spędziłyśmy.

Gratuluję tym który dzisiaj przebrnęły przez mój post :) Mam nadzieję że z większością zobaczę się w sobotę - koniecznie proszę do mnie podchodzić i skakać na plecy :) bez skrępowania, bo ja wielu osób nie kojarzę i potem mi głupio. Si ja!

xoxo :*

8 komentarzy:

Gosik pisze...

piekne prace! zdjęcie kwiatuszków sliczne :)

Noomiy pisze...

przebrnęłam i nie żałuję... :) :p wszystko wspaniałe! :)

Marcel pisze...

Ja już się nie mogę doczekac aż Cię poznam;) Będziesz miała swoje prace ze sobą? Podotykałabym :D

Trine pisze...

I love your playful style!!! Have a nice week!

Synnøve pisze...

Supercool layouts!!!
I totally LOVE your style!!!
Have a great week!
Hugs

Tusia pisze...

Nie mogę się już doczekać soboty :D To przede wszystkim :)

A teraz scrapy - obydwa są fantastyczne - sama nie wiem, który lepszy - chyba żaden nie jest lepszy od drugiego!!! Jak tylko zajrzę na flickr - favs murowany :*

scraperka pisze...

świetne!:)pozdrawiam i zapraszam do siebie:)

Polka pisze...

Jak ja lubię Tu być i podziwiać Twoją pasję! :)
Dużo słońca życzę!