poniedziałek, 21 marca 2011

w wiosennych pastelach

Mydlano-pastelowych prac ciąg dalszy... podświadomie wybieram takie kolory, same wpadają mi w ręce wyblakłe papiery i dodatki. Dlatego dzisiaj znów w tonacjach pudrowych.

Pierwsza praca powstała wg świetnej mapki zaprojektowanej przez Ibiska i na materiałach sponsorowanych przez mój ulubiony sklep (w którym na łódzkim scrapowisku obkupiłam się po Wsze czasy w papiery maści wszelakiej) scrapki.pl :)

kolekcja Echo Park 'For The Record'Kolejna zaległa praca powstała z okazji drugich już urodzin naszej kochanej Piaskownicy, mojego "dzieciątka" ulubionego :) dbam o nią jak tylko mogę, bo znalazłam w niej cudowne koleżanki i przyjaciółki na dobre i złe - buziole dla Was kochane :***
Urodzinowy scraplift poprowadziła Lily, która w ciągu ostatniego roku najczęściej wygrywała nasze wyzwania. Do liftu wybrała pracę mojej ukochanej Szwajcarki - Zyan:


Jeśli macie ochotę wziąć udział w naszym urodzinowym wyzwaniu macie na to czas jeszcze do 27 marca! także czasu jeszcze wiele  - będzie nam bardzo miło jeśli frekwencja będzie i tym razem wysoka.

A na koniec ostatnie, dzisiejsze wyzwanie - nowa edycja fotoLiftu, prowadzona przez Nulę. Czekamy na zdjęcia Waszych wiosennych posiłków, oto moje śniadanie:

kupiłam sobie ten boski, pastelowo-turkusowy ekspres do kawy w zeszłym tygodniu; szaleję za nim!

6 komentarzy:

Kitty pisze...

piękna kompozycja i fantastyczne wiosenne kolory!!!

Jody pisze...

Your layouts are very inspirational. Thanks for sharing!

Jody pisze...

Your layouts are very inspirational...thanks for sharing!

Ewelina Majdak pisze...

Iście kobiecy kolor ;) Zwiewny i delikatny :)

fasoolka pisze...

Piękne oba scrapy! ale pierwszy mnie niesamowicie zauroczył :) a śniadanko aż szkoda zjadać - cudne zdjęcie :)

DIGITAL GARDEN pisze...

So pretty!