piątek, 10 października 2008

osobiście...

... napiszę tylko tyle, że męczyłam się z tym scrapem dwa/trzy dni - nigdy mi się to nie zdarza... pokopały mi się journalingi, wszystko było nie tak i nadal nie jestem zadowolona... ale wiem że to wszystko przez emocje - na tyle silne,że nie można się skupić - może kiedyś wrócę do tej pracy.

14 komentarzy:

ScrappyBlueStones pisze...

Wow!! Cudny!! Piękna kolorystyka - i taki tajemniczy... nie wiem, co możnaby jeszcze w nim poprawić!!

Katarzyna pisze...

Bardzo mi się podoba. Nic nie zmieniaj.

Bea pisze...

Ale cudny, zatrzymany właśnie czas... Magiczko ty!

Jaszmurka pisze...

Jest świetny! Strasznie podobają mi się kolory i w ogóle całość jest cudna! Ja bym tylko... no nie wiem... bo mi ginie ten napis "czas"

wygląda to troszkę jak "zatrzymać udało nam się czas"

Ale jest cuuudny :*:*:*:*

Jaszmurka pisze...

chyba, że tak miało być? ahahaha

(wiesz... jestem po nocnym szyciu z Gulką.. i może jeszcze zbyt dobrze nie łapię pewnych rzeczy :P )

Anna-Maria pisze...

Jaszko kochana - jest dokładnie tak jak piszesz... tzn. tak miało byc... pisałam wam że wszystko mi się ozjechało... journalungi przede wszystkim... ten napis CZAS to były litery, ale wydały mi się zbyt wyraziste - odrysowałam je i nie mogłam już ich wymazać... kolejnośc czytania jest pomylona... ach, wszystko nie tak; ale jestem na prawdę bardzo zbudowana Waszymi komentarzami... nie spodziewałam się że mimo tych wzystkich "ale" Wam się spodoba, bardzo mnie to cieszy, dziękuję.

Bea pisze...

Jasz, a mi się od razu napis dobrze odczytuje, bo każda część jest inaczej wzmocniona i zaczyna się od najbardziej wyrazistego "udało się" a kończy na mglistym "czas" :) i od razu strasznie mi się to spodobało :) a Ty Aniu, mów, że tak miało być;P)

a.batory pisze...

cudownie oprawiłas przecudowne zdjęcie!

chwilka13 pisze...

ja nie wiem, jaki miałaś zamysł, ale mnie efekt końcowy powala na kolana!

monikouette pisze...

nie wiem co Ci sie w nim nie podoba ale jestem w stanie zrozumiec bo mamy zawsze jakas wewnetrzna wizje tego co chcemy stworzyc, no i czasem wychodzi zupelnie inaczej....
ale mnie sie bardzo poodba, tytul jest wspanialy, zdjecie takie przepelnione emocjami i calosc jakas taka ulotnie wrazliwa...
i przez moment zatrzymal sie czas........

Cassia.wu pisze...

Ja tu jeszcze nic nie widziałam, co by nie wyszło! Marudzisz i tyle. Piękny scrap, mistrzostwo świata. Zresztą, jak wszystkie Twoje prace!

nowalinka pisze...

Scrap do rozmarzenia i pozazdroszczenia, przepiękny!!!

mia_mi pisze...

Bardzo ładny i pełen emocji.

nicktośka pisze...

mistrzowska praca!!!