środa, 29 października 2008

zajawka

Pisałam Wam ostatnio o nowym dużym przedsięwzięciu, które zaczynam - 12-sto miesięcznym albumie dla Zuzi w formacie 30x30; całość będzie się składać z ok. 20 indywidualnych LO'sów, które oprócz zdjęć Zuzi będzie łączyła jedna kolekcja papierów - teraz mogę już zdradzić że to Chloe-Marie z Daisy D's... no i tą właśnie kolekcją przybiłam sobie gwóźdź do trumny :) same pastele, rozbielone, tylko trochę granatu dla kontrastu... z tych papierów dzieło sztuki mogłaby chyba zrobić jedynie Karola, no ale trudno, klamka zapadła, album będzie mega pastelowy... strasznie to dla mnie wszystko trudne, bo ja raczej lubię mocna kontrasty i wesołe akcenty kolorystyczne, mam nadzieję że jakoś dam rade, ale z pewnością charakter całości będzie odbiegał od moich ostatnich prac. Zrobiłam już kilka stron, dziś chciałabym się z Wami podzielić jedną z nich - grudniową, bo jak na razie ta najbardziej mi się podoba... reszta pewnie zostanie jeszcze podrasowana dodatkami z nowego sklepu craftowego Asi, do którego zapraszam :) craft4you stron świąteczna zostanie już nietknięta. Od razu przepraszam Was też za fatalną jakość zdjęć, ale mój ukochany aparat zepsuł się na dobre, pewnego dnia po prostu zastałam czarny obraz, którego naprawa kosztuje więcej niż taki sam aparat w dobrym stanie na Allegro... dlatego też zaczynam oszczędzanie na coś ekstra cyfrowo-lustrzanego z super obiektywami. Oj rozpisałam się - no ale dawno mnie tu nie było i należy się :)

4 komentarze:

Agnieszka - Anna pisze...

grudniowa strona wyglada całkiem smacznie :)
myslę że z pastelami poradzisz sobie nie gorzej niz Karola :)

Jaszmurka pisze...

Faktycznie kolory trudne do okiełznania (ja zupełnie sobie z takimi nie radzę :P )ale tak jak Aga pisze - pojedziesz po bardziej nie gorzej niż Karola :D :*.

W zimowej stronie- strasznie podobają mi się te krzywulcowe papiery- wycięte tak nierównomiernie! Bomba

Gulka pisze...

ojjj nie mogę się doczekać reszty po takiej zajawce :)

nowalinka pisze...

Dopiero po chwili do mnie dotarło, że to drugie zdjęcie i opis jest wyciągane spod choinki :)
Podobają mi się te warstewki a już w ogóle te litery w krateczkach pisane...
Po wszystkich Twoich pracach patrząc, wierzę, że świetnie sobie z tym poradzisz i pewnie znowu zaskoczysz nas nowymi rozwiązaniami :))