poniedziałek, 15 marca 2010

po tamtej stronie dnia...

Dopadł mnie niesamowicie melancholijny nastrój, mam głęboką potrzebę wyrażania swoich myśli, otaczających mnie klimatów dnia codziennego i marzeń w różnorodnych odcieniach błękitu. Prac powstało wiele ale nie mogę teraz wszystkich publikować - wszystkie mają wspólny mianownik w postaci koloru niebieskiego, turkusowego, lazurowego, błękitnego... Dziś pokazuję jedną z nich opatrzoną cytatem autorstwa C.S. Lewis'a:
Nastrój tej pracy jest składową dwóch czynników; pierwszym z nich jest oczywiście niekończąca się fascynacja "Alicją...", a drugim TA praca Graindevoie. Nie jest to typowy lift, ale "głębia" i fragment kompozcyji są zasługą tego odkrycia na flickerze.
W zbliżeniu widać stylowe lusterko, które kiedyś kupiłam w Ikei w ilości sztuk 2 - zdobiły one moje mieszkanie, od wczoraj "zajączki" puszcza tylko jedno :)
.....     .....     .....     .....     ..... Żeby niebieski klimat utrwalić, 'Bench Monday' na ten tydzień stylowy w kolorze blue :)

11 komentarzy:

k_maja pisze...

scrap.... Ty wiesz :***

a butki mrrr... wczoraj prawie kupiłam w takim kolorze... niestety pragmatyczne nastawienie wygrało i jednak nabyłam klasycznie czarne...

Anna-Maria pisze...

nigdy pragmatycznie jeśli chodzi o kolor :) miałam dylemat - niebieskie czy błękitne, ale stwiedziłam że pogoda na błekitne pozwoli mi już łazić w odkrytych :)

mój pragmatyzm objawił się jedynie przy wysokości obcasa - wybrałam te niższe - 6cm :/ ale po parku z Jaśkiem będzie wygodniej biegać :)

Lily pisze...

Doskonałość w każdym calu:-)))

co do butów cudny kolor:-))) ja jednak na spacery z córką tylko na płaskim obcasie:-)

JaMajka pisze...

Podobają mi się bardzo czerwone akcenty - serduszko, paski na dole, ćwieki - niby niezauważalne na pierwszy rzut oka, ale robią swoje! Całość oczywiście jak marzenie :)

rosaliaa pisze...

piękne scrapy to nic nowego u ciebie.. ale te buty :D i nogi :D ja też oszalałam na punkcie tego koloru, mam takie buty, torebkę, bluzkę ... może już przystopuję.. ale co tam

nimucha pisze...

Oj, to chyba nas podobny nastrój dopadł, bo gdybym tylko miała czas i papiery w odpowiednich kolorach, to też robiłabym turkusowo-morskie w połączeniu z czarnym.
Scrap przepiękny! Widzę, że wykorzystałaś pasek z dołu arkusza papieru Teresy Collins. W całym tym arkuszu właśnie ten pasek najbardziej mi się podoba :)

finnabair pisze...

z nastrojem to chyba wszyscy tak.... twoje niebieskości fascynują, a scrap melancholijno - herbaciany - piękny.
Co to więcej pisać. :*

Lilith pisze...

beautiful! love this touch of red

Zussska pisze...

Przepiękny. Jak bardzo bym czasem chciała znaleźć się po drugiej stronie lustra...

Olina pisze...

Cudny scrap,piekny kolor wszystko tworzy razem troche tajemniczośći i magii.;)
Pozdrawiam.:)

monikouette pisze...

scrap wspanialy, zaczarowany, jak u Alicji...
az sam natycha by sie zamyslic..

buziole :*