poniedziałek, 22 listopada 2010

dla przypomnienia

Post pisany przede wszystkim dla przypomnienia - JESTEM, ale dużo pracy mam :) taaaaaaaaaaaaak trafiło również na mnie, bardzo wypełniona mam tę końcówkę roku. Przede mną nowe wyzwania, nowe zobowiązania - dzieje się. O moich postępach, sukcesach i porażkach będę Wam pisała na bieżąco, obiecuję.
Na początek chciałabym Wam wszystkim podziękować za gratulacje, za te wszystkie cudowne maile, za wiadomości na gg i sms-y :) jesteście kochani!!!

Dzisiejszy wpis będzie czysto fotograficzny. Na art-piaskownicy nowe wyzwanie, nowa edycji fotogry - ŚWIATŁA - tak, to jest dopiero zabawa! Szkoda że tak trudno upolować coś ciekawego na świeżym powietrzu, bo słońca za oknem coraz mniej, ale mimo wszystko liczę na to że komuś się uda. Ja  - głównie z powodu choroby - byłam zmuszona siedzieć ostatnio w domu, w związku z czym realizowałam wyzwanie w domu. Wyszło bożonarodzeniowo, a co :) Oto mój serduchowy bokeh:


no nie mogę się zdecydować, uwielbiam moją latarenkę...


Zapraszam Was w imieniu Flory do udziału w fotogrze i do obejrzenia wszystkich naszych piaskownicowych świetlanych zdjęć. Miłego, przytulnego wieczoru życzę :*

12 komentarzy:

Duś pisze...

Cuuudne!!! <3

magdalena (ellemo) pisze...

ach, jak pięknie wyszło!

Kasia pisze...

piekne! to drugie zwlaszcza bardzo mi sie podoba! Serduszka przeslodkie :)

Lily pisze...

Magicznie, nastrojowo, pięknie;-)
Pozdrawiam;-*

Kitty pisze...

piękne!!!

Duś pisze...

Bawiłaś się w jakieś dokładnie tekturowego czegoś żeby uzyskać serduszka? [czytałam o tym kiedyś, że wycina się z tektury serduszko i coś tam coś;P ] pięknie wyszło ;)

Anna-Maria pisze...

Tak Dusiu; to bardzo proste; wycinasz z ciemnego kartonu koło o średnicy obiektywu, w środku serduszko, albo gwiazdkę,, albo co tam sobie chcesz, może być nawet króliczek :) robisz dookoła obwódkę tak żeby móc nałożyć całość na obiektyw i do dzieła :)

Tusia pisze...

Przepiękne zdjęcia! i fantastyczna latarenka...

Lilith pisze...

dreamy and fabulous!

edit pisze...

ależ cudna ta fotka :) mimo braku czasu na odwiedziny gdziekolwiek musiałam do ciebie zajrzeć choć na moment :)echhh fajnie że masz czas na takie zabawy... ależ mi tego brakuje póki co pozostaje mi choć popatrzeć na twoje bo na moje brak czasu straszliwie... ściskam i zdrowiej:)

chwilka13 pisze...

tak walentynkowo mi się skojarzyło ;) cudne, bardzo klimatyczne ;)

Duś pisze...

No proszę kiedyś pokombinuję, bo Tobie wyszło świetnie ;*