piątek, 12 listopada 2010

jesienne pastele i prezentowe inspiracje

Prawie cały wczorajszy i dzisiejszy dzień poświęciłam na zmodernizowanie i uporządkowanie mojego bloga - mam nadzieję że będzie on teraz dla Was bardziej 'przyjazny', łatwiejszy w obsłudze i atrakcyjniejszy. Wzbiłam się na wyżyny moich możliwości informatycznych i zaserwowałam sobie dwa gifowe banerki (w prawej kolumnie pod banerem art-piaskownicy), które można sobie pobrać i wkleić do siebie na bloga :)

Jeśli chodzi o scrapowe rzeczy, to odnalazłam przez przypadek kilka prac, których tutaj na b loga zapomniałam wkleić - acha ten mój brak systematyczności... 
Już jakiś czas temu na piaskownicowym blogu Kasia - Katasiaczek zaproponowała kilka mega dziewczęcych kolorów do obróbki i oto co zrealizowałam w ramach tego wyzania; 
Jako pierwsze prezentuję prezentowe opakowanie książki, którą podarowałam mojej mamie na urodziny - książka dawno przeczytana a "karta" z frontu zdobi maminą toaletkę :) 


Jako bonus powstała jeszcze "dziewczyńska" karta - jeszcze jej nikomu nie podarowałam, czeka na odpowiednią okazję...


A na deser coś bożonarodzeniowego... Faktem jest że świąt jeszcze nie czuję, bardziej żyję minionym latem i trwającą jesienią niż czekam na pierwszą gwiazdkę, ale jeśli chodzi o świąteczne podarunki to lubię mieć już wszystko przygotowane, zaplanowane a najlepiej kupione do końca listopada... nie ma dla mnie nic gorszego niż przepychanie się w galeriach, marketach i innych molochach w szale świątecznych zakupów - nie mogę się wtedy skupić i każdy z zakupionych prezentów wydaje mi się nie taki jaki powinien być. W związku z tym krążę po sieci w poszukiwaniu prezentowych inspiracji, jedna z propozycji chciałabym się z Wami podzielić - miłego oglądania i udanego weekendu!

6 komentarzy:

Mira pisze...

you are crazy!! :)

Noomiy pisze...

jak ja uwielbiam te kolory! prace wyszły super! :)

Ulaa pisze...

blog ... wooow... super profeska! jest naprawde swietny, przejrzysty, jasny i ... no nie mam slow!
powiedz mi tylko kochana jak ty robisz te banerki z kodem?

Anna-Maria pisze...

:)
gify zrobiłam w PS-ie a linki wstawiła mi dobra dusza - mnie to przerosło technicznie :)

karolina pisze...

Pięknie wyszło:) Zarówno nowa szata bloga jak i prace. A Twoje zdjęcia uwielbiam wszystkie.
I co za boska inspiracja!

cyga pisze...

urodziwe prace i szata takzrobiła się zimowa