czwartek, 16 grudnia 2010

beyond imagination

Dzisiaj przyszedł czas na zaprezentowanie drugiej nowej kolekcji. Nazwę beyond imagination wymyśliła kochana Kobens (dziękuję :*), miała tym trudniejsze zadanie iż nie widziała na oczy tych papierów - wielkie dzięki Ci droga Kasiu.


Beyond Imagination to kolekcja którą malowałam ręcznie farbami akwarelowymi i ecolinami, kolorami starałam się dopasować do look@me tak, aby mogły służyć jako tła. Oprócz tego mogą one stanowić doskonałe bazy do layoutów i kartek - czekam z niecierpliwością na Wasze pierwsze prace z obu kolekcji; wiem ze mnie pozytywnie zaskoczycie i już nie mogę się doczekać!Ach zapomniałabym o najważniejszym!!! Obie kolekcje opublikowane wczoraj zostały w ramach uświetnienia drugich urodzin I {lowe} SCRAP!!! Tak, dokładnie dwa lata temu 15 grudnia został otwarty pierwszy polski sklep z pierwszymi polskimi papierami zaprojektowanymi przez polskie projektantki. Od tego czasu ILS wyprodukował już 28 kolekcji! Całej załodze I {lowe} SCRAP, a przede wszystkim Nuli bez której to wszystko co się wydarzyło nie miałoby miejsca STO LAT!!! Pracujmy ciężko i twórczo, rzetelnie i intensywnie aby ILSowe papiery rosły w siłę i zdobywały kolejne rynki światowe!
A w związku z drugimi urodzinami na ILSowym blogu możecie spodziewać się kolejnych niespodzianek. Wczoraj wpisując się w TEN wątek mogłyście wygrać dwie nowe kolekcje papierów, dzisiaj czekają na Was nowe atrakcje - co to będzie? na razie nie zdradzę, ale pewnie po południu i ja się jeszcze do Was odezwę :) Także - do zobaczenia!

7 komentarzy:

Noomiy pisze...

Już wiem, ze pokocham ten lekki róż i niebieski!

finnabair pisze...

Ślicznie papiery Aniu:) Od razu wpadają w oko :)))

viva pisze...

Aboslutnie zajebiaszcza kolekcja!!!

druga szesnaście pisze...

intrygująca kolekcja!
mnie ten oranż woła.

Czekoczyna pisze...

Te oba niebieskie już są moimi ulubionymi :)

taja.85 pisze...

Uwielbiam te papiery. Czekam na kolejne. Z nowych kolekcji urzekła mnie look&me.

Céline Navarro pisze...

I just adoooore this collection!