środa, 15 grudnia 2010

nowe papiery!

Spraw mam do Was mnóstwo - mój "odpoczynek" zaowocował m.in. nowymi kolekcjami papierów dla I {lowe} SCRAP.

Ale po kolei. Na początek pierwsza kolekcja papierów look@me, która powstała we współpracy dwóch projektantek ILS - Zusski i mojej :) nadzór z batem w dłoni sprawowała nad nami "szefowa", a owocem tej kooperacyjnej pracy stało więc to:Mam ogromną nadzieję, że ta kolekcja się Wam spodoba, nie... że podbije Wasze serca i stworzycie z tych papierów prawdziwe cuda, które ożywią tę duszę którą razem z Zu włożyłyśmy.

Nowych scrapów na razie nie mam - no leniłam się :) A raczej skoncentrowałam na projektowaniu i malowaniu - ale o malowaniu będzie jutro, albo pojutrze. 

Teraz bardzo ważne ogłoszenie. Mam do Was ogromną prośbę i gorąco do Was apeluję o udział w charytatywnych aukcjach dla małego Witka - synka naszej koleżanki MonyLisy. Razem z załogą piaskownicy i design teamem ILS postanowiłyśmy przygotować różne rękodzielnicze drobiazgi i wystawie na allegro - cały dochód z aukcji będzie przeznaczony na operację dla pokrzywdzonego przez nieudolnych lekarzy malucha. Pomóżmy Witkowi, pomóżmy naszej Monie, zróbmy coś dobrego na święta dla nich i dla siebie; pamiętajcie, dobro powraca.Wklejajcie proszę te banerki na swój blog, wysyłacie wiadomości do znajomych, rodziny, weźcie udział w aukcji - taki prezent z charytatywnej aukcji będzie dla Waszych bliskich czymś więcej niż tylko przedmiotem...
link do AUKCJI
link do STRONY WITKA 
(możecie oddac również 1% swojego podatku, pamiętajcie o tym przy najbliższym rozliczeniu za 2010 rok!)

A na koniec kilka  zdjęć z ostatnich wieczorów - u nas już świątecznie - światełka, świeczki, śnieżne kule, renifery, suszone pomarańcze i pierniki - tylko choinki jeszcze nie mamy.


rodzinne pierniczenie:

Oj dużo tego wyszło - reszta jutro, nie będziemy tak postępywać! :) hahahha trzymajcie się ciepło! (a a propos CIEPŁO to na piaskownicy nowa, ostatnia w tym roku fotoGRA, koniecznie weźcie w niej udział! ).

9 komentarzy:

Oliwiaen pisze...

Papiery piękne :-)) Już czekam niecierpliwie :-)

Czekoczyna pisze...

Nowe papiery! Są super pozytywne, wiosenne. Bardzo mi pasują do tej zimowej, ponurej aury za oknem.
Dzięki za przedstawienie Witusia, teraz już wiem co w tym roku zrobię z 1 procentem.

Kitty pisze...

Aniu, piękne papiery, szczególnie te malowane, mmm, już się nie mogę doczekać, jak je pomacam :)

Delie pisze...

Piękne te zdjęcia z kulą. Bardzo.

ulietta pisze...

Cudowne papiery! Za każdym razem w szoku jestem ile różności w Twoim umyśle twórczym się kryje! Coś czuję, że pokocham te malowane tak jak "Oblicza barw".

chwilka13 pisze...

śnieżynkowa foremka do pierników = mrrrr

fasoolka pisze...

Przepiękne papiery :) od razu cieplej się zrobiło :)

mia_mi pisze...

Papiery wyszły fantastycznie, świetna kolorystyka.

Lily pisze...

gratulacje;-) kolejne świetne kolekcje;-)) jestem pod wrażeniem;-)) już złożyłam zamówienie;-)
pozdrawiam serdecznie;-)