piątek, 14 stycznia 2011

kreacja?!

No dobra, to już wiemy na miliard procent że nie lubi Anne-Marie w wersji C&S - zanotowałam hahahaha. W takim razie może coś annomariowego, co? Tzn. niezupełnie, bo to znowu będzie lift, ale... ja wybierałam bazową pracę i od razu widać że mi podeszło :) Tzn. nie wiem czy Wy to widzicie, ja widzę i czułam to w trakcie pracy :)
Moje współlifterki (Jasza i Nula) wymiękły i tej pracy nie zrobiły hahahah [ o  nie, tak nie będziemy POSTĘPYWAĆ, ja tu pasztety wszystkie wstawiam a wy co, nawet nie próbujecie?! nie będzie tak...]. Powinnam całe to zdanie wytłuścić i powiększyć :) Dobra wracamy do sedna... liftowałam sobie radości pracę bardzo zdolnej Szwajcarskiej scraperki Zyan.

na bazie z Beyond Imagination i fragmentami look@me
Zdecydowanie zbyt często się tu ostatnio pojawiam :) a nie zapowiada się na zamiany. Chciałam się jeszcze na szybko podzielić z Wami tym zdjeciem, które wyszperałam w sieci, zachwyca mnie całkowicie!

9 komentarzy:

Dorota pisze...

no daly ciala maszkary, wstyd!:)
twoja praca smaczna bardzo, jak mawia moj przyjaciel:)

kachasek pisze...

świetny scrap!
a zdjęcie? suuuper takie pochlapane ;)

Nadezhdinka pisze...

люблю Ваши работы ))) КАК-ТО РАДОСТНО ОТ НИХ СТАНОВИТСЯ ))) спасибо!

valenbergia pisze...

Да, именно радостно!:) Даже улыбнулась:))))

gulka pisze...

mnie również zachwyca.. szczególnie w tym nastroju w jakim jestem w tej chwili a który to nastrój przełożył się na scrapa którego to pokażę niedługo. ;)

Nulka pisze...

a kto powiedział, że ja nie zrobiłam?
ale takiego kalafiora jeden po drugim nie wstawie!
newer!

Guru pisze...

Nie wierzę, że Nulka i Jaszmurka zrobiły pasztety pfff hahaha żaart dobry :P
A Twój jest zachwycający. Ach cóż za korory i praca 100 razy lepsza niż oryginał, nie uwłaczajac autorce oczywiście, po prostu Twój skrap mi się bardziej podoba :)

steffka pisze...

this is so stunning... I love the picture... great job - love it

Berberis pisze...

świetne scrapy są tu u Ciebie!!!!
fantastycznie sobie radzisz z papierem i innymi drobiazgami - a całość sprawia niesamowite wrażenie! Bardzo mi się podoba!!