czwartek, 4 marca 2010

prace kitowe-pastelowe

Kilka dni temu prezentowałam już na blogu dwa LO-sy wykonane na bazie marcowego kitu ILS: tu i tu :) mam w zanadrzu jeszcze kilka prac, oto one: LO's w formacie A4 - do ramki; na zdjęciu mój Jaś ze znaną Wam z innych prac uroczą Zu :) nie ma to ja przyjaźń, która przechodzi z pokolenia na pokolenie.
inspiracją do scrapa była TA praca projektu mistrzyni formatu A4 Lililali.
Kolejny LOs już jakby "nie mój", a to za sprawą specyficznej kompozycji mapki z której skorzystałam (niestety nie pamiętam gdzie tę mapkę widziałam, a sam szkic juzwykasowałam z archiwum :/) - w sumie z czystej ciekawości 'czy taki statyczny układ finalnie może być ciekawy'? Moja odpowiedź brzmi - nie :) A więc trochę nudno ale klimatycznie. Na zdjęciu trzecia z moich przyjaciółek (poprzednie dwie już znacie z prac)- joanna ze swoim synkiem Jasiem.
Na koniec chciałam Wam pokazać podręczny pamiętnik ciążowy (prezent dla najlepszej przyjaciółki mojej przyjaciółki) :) Zdjęcia tylko kilku kart, bo w sumie bez fotografii i opisów to nudy, nie ma czego pokazywać :)

9 komentarzy:

asica.p pisze...

taaa nudy...ten pamietnik to mi sie ogrooomnie podoba:)
bardzo bardzo

craft_factory pisze...

witaj Aniu! ha, znalazłam Cię! ależ niespodzianka, widzę, że też uciekłaś od biżutów :). ale wszystko nadal piękne, przesycone pozytywną energią i pasją. gratuluję i pozdrawiam Cię serdecznie, Ola

Anna-Maria pisze...

cześć Oleńko! :) piękne rzeczy robisz.. tak to się bużuteryjkowe dinozaury rozwijają w innych dziedzinach :)

gulka pisze...

tym albumikiem to mnie zmusiłaś do roboty :) właśnie siostra mi zaciążyła ;)

edit pisze...

Aniu, nie myśl, ze jak nie zostawiam śladu ostatnio to nie podziwiam, czasu brak strasznie, ale choć zajrzeć to muszę koniecznie every day!!! i każda z z ostatnich prac jest tak spójna z Tobą teraz i twoimi papierami, bije od nich-ciebie jakims spokojem, pewnością siebie, pewnie zasługa w tym twojej przebytej drogi samoakceptacji... Aniu dzięki za Twoje papierki i twoje prace:)

Katharinka84 pisze...

Fantastyczne prace!!!
Cudne, ciepłe kolory :)

lililali pisze...

your projects are so gorgeous, It is an honnor for me that you've been inspired by one of my layout I love all the things that you do!

Kasia pisze...

fantastyczne prace! i nawet ta Twoim zdaniem nudna kompozycja strasznie mi się podoba :)

k_maja pisze...

miszczówa!