piątek, 5 marca 2010

randka z Timem Burtonem...

Motyli ciąg dalszy - moja miłość do nich trwa nieustająco, mało tego pogłębiła się dzisiaj gdy po przebudzeniu zauważyłam że za oknem znów jest zima :/ Odkopałam z archiwum stare zdjęcia mojej Katrin i postanowiłam je wykorzystać do projektu I lowe About Spring Collection :)
Od kilku dni żyję w jakimś totalnym wirze :) Codziennie spędzam conajmniej 3 godziny w galerii handlowej (z Katrin), codziennie ktoś mnie zaprasza na przepyszną kawę do kawiarni (Katrin), a dzisiaj dzień rozpoczęłam od randki z Timem Burtonem (i Katrin) - tak!!! Byłam na premierze "Alicji w krainie czarów"! Polecam wszystkim nie tylko fanom Burtona i "Alicji...", ale każdemu! Ten film to kolorystyczna uczta, mistrzostwo pomysłowych rozwiązań formalnych i stylistycznych. Genialne aktorstwo i boski dubbing (najlepszą postacią jest zdecydowanie królowa  Zelżbieta - Katarzyna Figura).
Prawdopodobnie nie wiecie o mnie jeszcze tego, że jestem zagorzałą fanką klasycznych (i nie tylko) animacji Walta Disneya, a "Alicja w krainie czarów" to zdecydowanie jedna z moich najulubieńszych bajek - acha jakby ktoś wybierał się na film z nastawieniem na uroczą bajkę w 3D to może się rozczarować, bo z disneyowską, słodką animacją nie ma on wiele wspólnego :)
A jeszcze a propos motyli - "Alicja..." kończy się obrazem odlatującego z ekranu motyla morpho blue :) - czy to przypadek? :) Aż strach co mnie czeka jutro... jestem pewna że znów jakaś niespodzianka - taki tydzień! Cudownie :)

14 komentarzy:

Nulka pisze...

no i wykrakałaś ahahahah

Florens pisze...

Uwielbiam te kolory, tak samo jak Twoje prace! :)

Oliwiaen pisze...

Ja nawet wiem, jaka niespodzianka, haha :-))
A papiery wyszły Ci cudnie, uwielbiam je po prostu!!

cynka pisze...

tak, tak:)))
a jak teraz motyla widzę to o Tobie myślę :))))

Encza pisze...

Aniu, pięknie jak zawsze. Papiery cudo !!! I jak dla mnie kolory bomba, takie ciemne są super !!!

Encza pisze...

Ach, no i motyle ... piękne :)

Madzioza pisze...

Właśnie też się wybieram na Alicję na dniach! Nie mogę tego przegapić...nie dość , zę Tim Burton to jeszcze Depp..no i 3D oczywiście ..po Avatarze w tej technice jestem zachwycona.
Aniu, cóz pisać przepiękna praca na rewelwcyjnych papierach-ale już zaczynam się powtarzać...

kropla pisze...

oglądam od dłuższego czasu Twoje prace i jestem pod wrażeniem jak bardzo się rozwinęłaś, jak smakowite tworzysz "potrawy", oczy same się śmieją, w duszy robi się wesoło... i tego szukam, to chcę widzieć jak pukam do jakiś drzwi, niech smutek odejdzie w zapomnienie

dajesz to słońce swoją twórczością :)

kasia_g pisze...

Bajecznie, kolorowo, pełne nasycenie! I bardzo lubię to "podbicie" czarnym.

plakatowka pisze...

Aniu, od dawna jestem zakochana w Twoich pracach. O papierach już nie wspomnę ... Zapraszam do siebie na bloga po odbiór wyróżnienia :) pozdrawiam

Fioletowe poddasze pisze...

Zazdroszczę takiego tygodnia :)
Scrap świetny!

Jaszmurka pisze...

a ja idę juuutro :) juuuttro już :D

Didee pisze...

OMGoodness your blog is amazing!!! I love your style of scrapping, your pages are so beautiful to look at!! I am very happy to meet you xo

Katharinka84 pisze...

Fantastyczny scrap!!!
Cudne, mocne barwy :)
Na "Alicję..." wybieram się w środę... i już się nie mogę doczekać... :D
:*