niedziela, 20 lutego 2011

a.b.c.

Kilka postów wcześniej pisałam o konieczności wznowienia aktywności art-journalowej - no i wykrakałam :) Jakoś tak mnie wczoraj 'natchło'... Przez ostatnie miesiące naoglądałam się na flickerze cudownych, masakrycznie wręcz prostych w formie ale bajecznie emocjonalnych prac journalowych Bei Mahan, do tego na gwiazdkę dostałam od Nuli przecudny journal, który leżał smutny z pustymi kartkami na półce i nie dawał mi spać :) wył do księżyca, że taki niezapisany, niezamalowany... no to teraz ma - deformację totalną, którą zaserwowały mu akwarele i wikol.
We wnętrzu wspomnianego dziennika zagościł od wczoraj alfabet - staram się, aby każda litera tego alfabetu przypominała mi o czymś ważnym, istotnym w moim życiu... ciekawe czy wytrwam do 'z'...
Dzisiaj prezentuję Wam okładkę i pierwsze trzy litery, mam nadzieję że się Wam spodoba.Cały journal jest inspirowany pracami Bei i jej charakterystycznymi, skąpymi kompozycjami. Zapomniałam o jednym z najistotniejszych motywów, dla których powstał ten journal - nowe wyzwanie piaskownicowe zaproponowane przez Ki w ramach rękoczynów - ALFABET właśnie; TUTAJ znajdziecie pozostałe prace ekipy i wszystkie informacje dotyczące wyzwania.

A na deser uwieczniony początek alfabetycznej deformacji Nulowego prezentu :)

9 komentarzy:

Noomiy pisze...

rządzisz ;)

*fauve* pisze...

Very inspiring,love it!

gulka pisze...

pomysł - rewelacja, wykonanie - padam do stóp.. uwielbiam Ciebie w każdym wydaniu w takim minimaliźmie tyż :)

almadr pisze...

cudny minimalizm!!! i dzięki za linka do prac Bei ;-)

Lejdi pisze...

prze-cu-dow-ne!!!!!

Bea Mahan pisze...

wonderful idea! I am working myself in Alphabet, somethign completely diferent, a serie of etchings, and this encourages me a lot. I think we have something in common...:)THANKS!

Nulka pisze...

o demyt będzie macanie!
:***

gunia pisze...

trzymam kciuki zebys wytrwala i wierze ze dasz rade! (a co masz nie dac, toz to sama przyjemnosc!!!) :*

Anonimowy pisze...

Już od dawna podziwiam Twoje prace =] A art yournal w Twoim wykonaniu to arcydzieło =]